czwartek, 3 marca 2016

SHOOPS SHOES - recenzja nowości na polskim rynku.

Drogie kobiety, miłośniczki butów, oraz drodzy mężowie!
          Dzisiaj w XXI wieku prawie każdy z nas ma lub zamierza mieć prawo jazdy. W najgorszym wypadku - MIAŁ prawo jazdy. Prowadzenie pojazdu wymaga jednak dużej odpowiedzialności, wykonywane niewłaściwie może zagrażać życiu, zdrowiu i BUTOM (w przypadku dwóch pierwszych, również życiu i zdrowiu innych). Jak więc chronić naszą egzystencję i buty za jednym zamachem? Zakupcie produkt SHOOP SHOES. 

Od niedawna na naszym polskim rynku działa marka SHOOPS®. Troszkę o historii marki:
SHOOPS® został stworzony, ponieważ kochamy obcasy i te wszystkie wspaniałe ...
  • chwile z przyjaciółmi ...
  • dzień w biurze, gdzie nasz wygląd jest ważny...
  • romantyczne chwile ...
SHOOPS® powstał, bo miałem dość oglądania zniszczonych butów, które podarowałem mojej dziewczynie prowadzącej samochód, a w danej chwili nie miała możliwości ich zmienić na inne.
Ponieważ nie znaleźliśmy idealnego produktu, który chroni całą tylną część buta podczas prowadzenia samochodu , oraz dla pasażera, jak również produktu który jednocześnie chroniłby rzeczy w walizkach, postanowiliśmy go stworzyć.

Co produkuje SHOOPS?
SHOOPS zajmuje się produkcją nakładek na obcasy, zapobiegającym niszczeniu się tylnej części buta przy prowadzeniu samochodu. 

Co testowałem?
Do testów otrzymałem dwie pary nakładek na buty: LARGE i EASY.
LARGE pozwala na ochronę obuwia o szerokim obcasie:  grubość obcasa 1,5 do 3,0 cm -wysokość 3-14 cm    
EASY to ochraniacz na obcas od 0,5 do 1,5 cm grubości i wysokość 4-14 cm   


Koniec faktów, czas na opinię ;)
Nakładki na obcasy są niewątpliwe strzałem w dziesiątkę, uzupełnieniem niszy na rynku. Jest to produkt dobrze zaprojektowany oraz wykonany. Ich stylistyka jest dosyć uniwersalna, z pewnością nie będzie raziła we wnętrzu nawet luksusowego auta. Dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: fioletowym, różowym i niebieskim/zielonym (w zależności od modelu Large lub Easy). Produkt zdobył serce mojej testerki i zyskał uwagę koleżanek. Z pewnością zagości na dłużej w samochodowym schowku.
Jeśli chodzi o sklep internetowy: produkt zgodny z opisem, bardzo szybka realizacja zamówienia. Produkt otrzymałem, jeśli się nie mylę, po 2 dniach.

Zalety:
-wygląd,
-innowacyjność, 
-100% ochrona obuwia,
-poprzez chropowatą powierzchnię zapobiega ślizganiu się buta; zwiększa bezpieczeństwo kierowcy,
-łatwe zakładanie i zdejmowanie.

Wady:
 -cena (bo aż 52-59zł!)
-łatwo się brudzą,
 Sugestie:
-Testerka obawiała się o to, że zapomni zdjąć ochraniacze po wyjściu z auta. Miało to miejsce szczególnie przy nakładkach Large, które w zupełności nie utrudniają chodzenia. Może warto dodać dzwoneczek? - brzmi śmiesznie, ale dla kobiet zabieganych i rozkojarzonych może być przydatny.
-W ofercie brakuje nakładek na płaski typ obcasów:
 
 Warto byłoby je wprowadzić.

Serdecznie zapraszam do zakupu produktów SHOOPS SHOES. Odwiedź też stronę internetową i profil na Facebooku ;)
https://www.shoops.shoes/pl/https://www.facebook.com/Shoops-Polska-1436543733312308/?fref=ts

1 komentarz:

  1. Śmieszne,a zarazem ciekawe rozwiązanie. Nie wiedziałam, ze na rynku istnieją takie nakładki na buty. Chyba czas przetestować, jeśli są jeszcze dostępne.

    OdpowiedzUsuń

Obraźliwe i wulgarne treści będą usuwane. Za te miłe - Dziękuję :) Przyjemnie się je czyta i wiem, że mam dla kogo pisać. Jeśli masz coś ważnego do powiedzenia, napisz lepiej w formularzu, komentarze mogą mi umknąć i nie odpowiem .