środa, 1 kwietnia 2015

Prima aprilis - żartu nie będzie, będą Wasze wiadomości.

Hej!
Na początku tylko nawiążę do Radia Zet - gadałem do Was o 6:30, kubka nie dostanę. Dlaczego? Teraz dają "porcelanowe pisanki". Chcieli lepiej, wyszło... jak wyszło. Wolę kubek -  FOCH.

Od rana myślałem co tu dzisiaj Wam wywinąć... Chciałem rozpakować powietrze, zgłosić zaginięcie paczki, z "sssyczącą, egzotyczną zawartością", wprowadzić na rynek konkurenta Poczty Polskiej (miło by było), albo powiadomić centralę o nowym hymnie PP S.A, "Pat i Kot". Swoją drogą: jak się nasłuchałem to jeszcze mi po głowie chodzi :D
Może za rok coś zrealizuję!

Jednak nie mogłem tak po prostu przejść obojętnie przez 1 kwietnia. Pokażę Wam kilka smaczków z mojej skrzynki mailowej. Szczerze mówiąc, to nie wiadomo czy się ŚMIAĆ czy płakać. W prima aprilis chodzi o pierwszą opcję, więc chociaż spróbujcie się śmiać.

Jednak słuchajcie - Proszę, niech wierni czytelnicy nie biorą tego do siebie.

To, co czym czasami niektórzy ludzie karmią mój formularz kontaktowy nie świadczy dobrze o ich poziomie inteligencji. To jeśli już o IQ gadamy, to posegregujmy tych "złotoustych adresatów"


1. Czytanie ze zrozumieniem - wyższa szkoła jazdy!

2.Chcieć, to sobie można.


3.CAPS-LOCK KRÓLEM!


4. Z pozdrowieniami ze słonecznego zadupia!

5.Kuzyn brata siostry mojej matki, któremu zareklamowałam odchudzające majtki Wasze firmy, polecił Wasz produkt sąsiadce jego prapradziadka, a ona podała go dalej córce koleżanki znajomej kasjerki z LIDLA.

6.A, wyślę dwa razy...


7. Wróżbito Macieju...Powiedz kto ma te cholerne notesy!!!

8.Kultura ponad wszystko, milordzie.


9.Ortografia? Interpunkcja? Po co to komu.


10. Jak to rozumieć?

Koniec tego żałosnego... No jak ja mam to nazwać!? I teraz APEL: 

AUTORZY POWYŻSZYCH TEKSTÓW - MOJĄ SKRZYNKA WYPEŁNIA SIĘ SAMA. NIEISTOTNE, ŻE REKLAMAMI PAMPERSÓW I POŻYCZEK, ALE SIĘ WYPEŁNIA. NIE MUSICIE W TYM POMAGAĆ. WIADOMOŚCI NA POZIOMIE CHĘTNIE PRZECZYTAM I WYMIENIĘ Z AUTOREM KILKA ZDAŃ.

PS OSTATNIO CZYTAŁEM FAJNĄ KSIĄŻKĘ, TUTAJ LINK.

To do napisania :)