czwartek, 29 maja 2014

Balony, długopis i płyta.

Hejka. Co tam słychać? Nie lubię jak ktoś zadaje takie pytanie :) Tak więc, co słychać w Waszych skrzynkach? Już lepiej. U mnie była dzisiaj jedna przesyłka, która bardzo mi się spodobała :) Jest i wczorajsza płyta i znowu awizo...

Zawartość przesyłeczki prezentuje się następująco:


Najlepszy jest długopis - metalowy :)
Teraz czas na kolejną przesyłkę od RMF FM, tzn. płytę. Jest to nagroda w konkursie, który polegał na nakręceniu filmiku o bieganiu.

Nie nadążam słuchać tych płyt. Wczoraj zapoznałem się z albumem "WHERE I BELONG" CRIS'a CAB'a. Nie wiem jak to odmienić.... :D Jest tam kilka kawałków przyjemnych dla ucha.

Dostałem też dzisiaj kolejne awizo. Mam taki zwyczaj, że gdy dostanę ten dokumencik sprawdzam na stronie Poczty Polskiej gdzie ją nadano. Czasami to dużo daje. Np. Powyższa płyta była nadana w Krakowie, więc już widziałem że to RMF FM. Tą dzisiejszą można nazwać tajemniczą. Jest tylko numer paczki. Bez wagi, bez nadawcy, bez miejsca nadania. Ciekawe co to będzie.

Wczoraj,  a jeżeli nie wczoraj to dzisiaj lub ewentualnie w tym tygodniu (piękne i poprawne gramatycznie zdanie) wygrałem kilka rzeczy. Czekam na 2 pary okularów, zestaw 6 szklanek, 3 paczki Crispy Natural i płytę. Wiecie skąd?

Zaczynam się martwić o moje nagrody z Plus'a ... Mieli niby już dawno wysłać, a do mnie ma niedługo dojść i coś nie widać. 

Do jutra. Ja już widzę piątek na horyzoncie, a Wy ?