niedziela, 30 marca 2014

Czas na recenzję:

Dzisiejsze popołudnie postanowiłem wykorzystać na zrecenzowanie mydła 100% naturalnego z bursztynem , przekazanego przez Mydlarnię Powrót Do Natury. Przedstawiłem to w formie filmu, jednakże napiszę to też w wersji tekstowej.
 Troszkę o firmie:

W  latach 2009-2010 firma P.P.H.U. Trans-Hurt zrealizowała projekt budowy zakładu do produkcji środków czystości.

W nowej inwestycji zostały zainstalowane linie produkcyjne do wyrobu mydeł toaletowych, gospodarczych, płatków mydlanych oraz profesjonalnych żeli do mycia rąk. W zakładzie została zastosowana technologia mająca ma celu zminimalizowanie negatywnego oddziaływania na środowisko odpadów po produkcyjnych i ich ekonomiczne wykorzystanie. Dzięki tej technologii odzyskiwana będzie gliceryna spełniająca parametry gliceryny farmaceutycznej. Cykl produkcyjny obejmuje wszystkie etapy produkcyjne począwszy od skupu podstawowych surowców wyjściowych po uzyskanie produktów finalnych.

Projekt zrealizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

Inwestycja została zlokalizowana w miejscowości Głowaczów, powiat kozienicki. Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja mydła toaletowego i gospodarczego oraz płatków mydlanych.

Przejdźmy do konkretnego mydła:

Od producenta:
Bursztyn przyspiesza odnowę komórkową, jest naturalnym antyoksydantem, regeneruje i rozświetla. Już przed wiekami znano właściwości bursztynu. Wiedziano, że jest nie tylko wspaniałą oprawą naszej urody, ale pielęgnuje i odżywia skórę. Pobudza również metabolizm skóry, widocznie poprawia stan nawet bardzo zmęczonej cery. Po użyciu mydła zawierającego bursztyn, skóra staje się jędrna, elastyczna, napięta. Wygląda młodo i świeżo.
Mydło zawiera naturalny bursztyn. Nie zawiera dodatków chemicznych: konserwantów, wybielaczy, wypełniaczy. Myje delikatne i pielęgnuje skórę nie powodując podrażnień.
1. Cena:

2. Zalety
- dobrze się pieni
-przyjemny zapach
-widoczna i wyczuwalna różnica, w porównaniu do innych tanich mydeł. W tym czuć kawałki bursztynu, skóra jest nawilżona.
-wygona kostka, pasuje do dłoni
3. Wady. 
-zbyt wysoka cena- uważam, że powinna wynosić max. 4 złote.
4. Opinia
Produkt jest świetny - 5/5. Mogę go z czystym sumieniem polecić. 
5. Film
 

Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli :) Mam nadzieję, że recenzja się spodoba